
влевовправо
Гальмівний диск задній, спарка (303х28мм) VW Crafter 2006- Metelli 23-0880
- В наявності
- Код: 23-0880
2 550 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівний диск задній, спарка (303х28мм) VW Crafter 2006- Metelli 23-0880
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 23-0880 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 93 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
- Ціна: 2 550 ₴





