
влевовправо
Гальмівні колодки передні Sprinter 906 2006- Icer 141786
- В наявності
- Код: 141786
1 250 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 141786 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 163.2 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
- Ціна: 1 250 ₴



