
влевовправо
Гальмівні колодки задні спарка Crafter 2006- Icer 141849
- В наявності
- Код: 141849
1 450 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 141849 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 79.1 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Crafter |
- Ціна: 1 450 ₴



