
влевовправо
Гальмівні колодки передні Sprinter 1996-2006 MEYLE 025 215 7620
- В наявності
- Код: 025 215 7620
1 015 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки передні Sprinter 1996-2006 MEYLE 025 215 7620
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 025 215 7620 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 1 015 ₴





