
влевовправо
Втулка заднього стабілізатора (d=33mm) СПАРКА Sprinter 408-416 1996-2006 FEBI BILSTEIN 32493
- В наявності
- Код: 32493
200 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Втулка заднього стабілізатора (d=33mm) СПАРКА Sprinter 408-416 1996-2006 FEBI BILSTEIN 32493
|
|
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 32493 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Довжина | 46.3 мм |
| Ширина | 50.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006, Mercedes-Benz SPRINTER Kipper (905) 2001-, Volkswagen LT 28-35 II (2DB 2DE 2DK) 1996-2006, Volkswagen LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
- Ціна: 200 ₴




