
влевовправо
Фільтр повітряний (з поролоном) Volkswagen LT 1996-2006 MEYLE 012 094 0030
- В наявності
- Код: 012 094 0030
475 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Фільтр повітряний (з поролоном) Volkswagen LT 1996-2006 MEYLE 012 094 0030
Knecht |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 012 094 0030 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | LT35 |
| Ширина | 277 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | LT35 |
| Серія | LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Volkswagen LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
- Ціна: 475 ₴




