Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | A1266 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 3-t (906) 2006- |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 6-t (906) 2006-, Volkswagen CRAFTER 30-35 (2E_) 2006-, Volkswagen CRAFTER 30-50 (2E_) 2006- |
- Ціна: 600 ₴





