
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 327.299 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Crafter |
| Серія | CRAFTER 30-50 (2E_) 2006- |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 6-t (906) 2006-, Volkswagen CRAFTER 30-50 (2E_) 2006- |
- Ціна: 100 ₴




