Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Тормозний диск передній (276x22) Sprinter 1996-2006 AIC 51637
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 51637 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006, Volkswagen LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
- Ціна: 1 035 ₴







