
влевовправо
Гальмівні колодки передні Crafter 2006- Meyle 025 291 9220/PD
- В наявності
- Код: 025 291 9220/PD
2 150 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки передні Crafter 2006- Meyle 025 291 9220/PD
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 025 291 9220/PD |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Ширина | 163.2 мм |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Crafter |
- Ціна: 2 150 ₴






