
влевовправо
Фільтр повітряний Renault Megane II/ III, Scenic II/ III, Renault Kangoo 1.5/1.9/2.0dCi/2.0i/1.6i - PURFLUX
- Готово до відправки
- Код: A1195
425 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш сайт: VAM-auto
Фільтр повітряний Renault Megane II/ III, Scenic II/ III, Renault Kangoo 1.5/1.9/2.0dCi/2.0i/1.6i - PURFLUX A1195
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A1195 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Серія | SCENIC II (JM0/1_) 2003- |
| Сумісність | Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) 2009-, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009, Renault MEGANE II (BM0/1_ CM0/1_) 2002-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003- |
- Ціна: 425 ₴




