
влевовправо
Фільтр повітряний Renault Megane II/ III, Scenic II/ III, Renault Kangoo 1.5/1.9/2.0dCi/2.0i/1.6i - BOSCH
- В наявності
- Код: F 026 400 138
650 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш сайт: VAM-auto
Фільтр повітряний Renault Megane II/ III, Scenic II/ III, Renault Kangoo 1.5/1.9/2.0dCi/2.0i/1.6i - BOSCH
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F 026 400 138 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Серія | GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009 |
| Сумісність | Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) 2009-, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009, Renault MEGANE II (BM0/1_ CM0/1_) 2002-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003- |
- Ціна: 650 ₴




