
влевовправо
Фільтр паливний Renault: Megane II; Scenic II; GRAND Scenic II 1.5/2.0 dCi PURFLUX
- В наявності
- Код: C493E
375 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Фільтр паливний Renault: Megane II; Scenic II; GRAND Scenic II 1.5/2.0 dCi PURFLUX - C493E
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Види палива | Дизель |
| Код запчастини | C493E |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Renault Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Серія | MEGANE III (BZ0_) 2008- |
| Сумісність | Renault FLUENCE (L30_) 2010-, Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007-, Renault LAGUNA Coupe (DT0/1) 2008-, Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) 2009- |
- Ціна: 375 ₴




