
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | LX 1845 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Crafter |
| Серія | CRAFTER 30-50 (2E_) 2006- |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 6-t (906) 2006- |
- Ціна: 700 ₴




