
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Фільтр повітряний Sprinter 06- Knecht (Австрія) LX 1845
Wunder |
WH 131 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | LX 1845 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
- Ціна: 700 ₴




