
влевовправо
Фільтр повітряний Volkswagen LT 1996-2006 Knecht LX 511/1
- В наявності
- Код: LX 511/1
750 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Фільтр повітряний Volkswagen LT 1996-2006 Knecht LX 511/1
Wunder |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | LX 511/1 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Ціна: 750 ₴





