
влевовправо
Гальмівний диск задній (298х16мм) VW Crafter 2006-TRW DF4823S
- В наявності
- Код: DF4823S
2 350 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівний диск задній (298х16мм) VW Crafter 2006- TRW DF4823S
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | DF4823S |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 71.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
- Ціна: 2 350 ₴



