Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівний диск передній (299.6х28мм) Sprinter 906 2006- FTE BS7130
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FTE |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Діаметр маточини | 85 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Код запчастини | BS7130 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Висота | 68.7 мм |
| Тип | Вентильовані |
- Ціна: 2 400 ₴





