Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівний диск задній (298х16мм) Sprinter 906 2006- FTE BS7131
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FTE |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Зовнішній діаметр | 298 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Код запчастини | BS7131 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Висота | 71.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
- Ціна: 1 850 ₴





