
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 141786 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Ширина | 163.2 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
- Ціна: 1 250 ₴



