
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 141787 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
- Ціна: 1 250 ₴



