
влевовправо
Гальмівні колодки задні спарка Sprinter 906 2006- Textar 2921702
- В наявності
- Код: 2921702
2 600 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки задні спарка Sprinter 906 2006- Textar 2921702
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 2921702 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 79 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
- Ціна: 2 600 ₴




