
влевовправо
Гальмівні колодки задні спарка Crafte 2006- Meyle 025 292 1720
- В наявності
- Код: 025 292 1720
1 400 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки задні спарка Crafte 2006- Meyle 025 292 1720
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 025 292 1720 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 78.1 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
- Ціна: 1 400 ₴



