Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | A1029 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Ціна: 700 ₴






