
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Фільтр повітряний Volkswagen LT 1996-2006 PURFLUX A342
Wunder |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | A342 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Ціна: 700 ₴




