
влевовправо
Тормозний диск передній (276x22) Sprinter 1996-2006 TEXTAR 92131503
- В наявності
- Код: 92131503
2 400 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Тормозний диск передній (276x22) Sprinter 1996-2006 TEXTAR 92131503
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 92131503 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 2 400 ₴




