Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Тормозний диск задній (272x16) Sprinter 1996-2006 ICER 78BD0183-1
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Код запчастини | 78BD0183-1 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Висота | 96.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Діаметр диска | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 1 450 ₴





