
влевовправо
Тормозний диск задній спарка (285x22) Volkswagen LT 1996-2006 TEXTAR 92089803
- В наявності
- Код: 92089803
2 600 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Тормозний диск задній спарка (285x22) Volkswagen LT 1996-2006 TEXTAR
92089803
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Код запчастини | 92089803 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | LT28 |
| Висота | 92.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | LT28 |
| Серія | LT 28-35 II (2DB, 2DE, 2DK) 1996-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 2 600 ₴




