Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки передні (+датчики) Volkswagen LT 1996-2006 FTE BL1438A2
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FTE |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | BL1438A2 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 64.9 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 1 300 ₴




