
влевовправо
Гальмівні колодки задні (+ датчик) Sprinter 1996-2006 MEYLE 025 215 9218
- В наявності
- Код: 025 215 9218
1 000 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки задні (+ датчик) Sprinter 1996-2006 MEYLE 025 215 9218
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 025 215 9218 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 156.5 мм |
| Висота | 55.3 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
- Ціна: 1 000 ₴



