
влевовправо
Гальмівні колодки задні маленькі (+ датчик) Sprinter (208-216) 1996-2006 TEXTAR 2473901
- В наявності
- Код: 2473901
1 600 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівні колодки задні маленькі (+ датчик) Sprinter (208-216) 1996-2006 TEXTAR 2473901
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 2473901 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 141.5 мм |
| Висота | 46.6 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 1 600 ₴




