
влевовправо
Сайлентблок ричага переднього Sprinter 1996-2006 MEYLE 034 033 0004
- В наявності
- Код: 034 033 0004
213 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Сайлентблок ричага переднього Sprinter 1996-2006 LMEYLE 034 033 0004
|
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 034 033 0004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
- Ціна: 213 ₴




