
влевовправо
Колодки тормозні (передні) MB C-class (W204/C205) 07-/E-class (W212/C207) 09-16/SLK (R172)/CLS 11- ICER
- В наявності
- Код: 181865
2 200 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Колодки тормозні (передні) MB C-class (W204/C205) 07-/E-class (W212/C207) 09-16/SLK (R172)/CLS 11- ICER 181865
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 181865 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Ширина | 188.1 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 80.5 мм |
| Товщина | 25.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | E-Class |
| Серія | C-KLASSE (W205) 2013- |
| Сумісність | Mercedes-Benz GL-KLASSE (X164) 2006-2012, Mercedes-Benz C-KLASSE Sportcoupe (CL203) 2001-2011, Mercedes-Benz C-KLASSE (W204) 2007-, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S204) 2007-, Mercedes-Benz C-KLASSE Coupe (C204) 2011-, Mercedes-Benz E-KLASSE Cabriolet (A124) 1993-1998, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S211) 2003-2009, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S212) 2009- |
- Ціна: 2 200 ₴






