Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A1321 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Серія | AVEO Sedan (T250, T255) 2005- |
| Сумісність | Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, Daewoo KALOS (KLAS) 2002-, Daewoo KALOS Sedan (KLAS) 2002-2004, Chevrolet Aveo Sedan (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Hatchback (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Sedan III (T300) 2011-, Chevrolet Aveo Hatchback III (T300) 2011- |
- Ціна: 345 ₴





