
влевовправо
Фільтр паливний Renault: Megane III; Scenic III; LAGUNA III; FLUENCE 1.5/1.9/2.0 dCi 2008 - 2016 MANN-FILTER
- В наявності
- Код: WK 9012 X
1 950 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Фільтр паливний Renault: Megane III; Scenic III; LAGUNA III; FLUENCE 1.5/1.9/2.0 dCi 2008 - 2016 MANN-FILTER - WK 9012 X
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Види палива | Дизель |
| Код запчастини | WK 9012 X |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 177 мм |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Серія | MEGANE III (BZ0_) 2008- |
| Сумісність | Renault FLUENCE (L30_) 2010-, Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007-, Renault LAGUNA Coupe (DT0/1) 2008-, Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) 2009- |
- Ціна: 1 950 ₴




