
влевовправо
Тормозні колодки, передні Renault Megane II, SCENIC II, GRAND SCENIC II, KANGOO, KANGOO Express 2002- ICER
- В наявності
- Код: 181535-701
950 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Тормозні колодки, передні Renault Megane II, SCENIC II, GRAND SCENIC II, KANGOO, KANGOO Express 2002- ICER 181535-701
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 181535-701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Серія | MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2002- |
| Сумісність | Renault MEGANE II (BM0/1_ CM0/1_) 2002-, Renault MEGANE II Sedan (LM0/1_) 2003-, Renault MEGANE Grandtour II (KM0/1_) 2003-, Renault MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2003-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003-, Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009 |
- Ціна: 950 ₴




