
влевовправо
Гальмівний диск передній (299.6х28мм) Crafter 2006- Meyle
- В наявності
- Код: 083 521 2101/PD
2 750 ₴
+380 (97) 193-32-72
- +380 (50) 803-80-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Гальмівний диск передній (299.6х28мм) Crafter 2006- Meyle 083 521 2101/PD
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Діаметр маточини | 85 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Код запчастини | 083 521 2101/PD |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Ціна: 2 750 ₴




