Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагазин VAM-auto пропонує:
Ремкомплект супорта заднього (d=35mm) (Akebono) (+поршень/направляющая) Mazda 6 2002-2008 MEYLE 736084
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 240 4514 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 107.8 мм |
| Висота | 39.6 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GH) 2007-2012 |
| Сумісність | Mazda 6 (GH) 2007-2012, Mazda 6 Sport Kombi (GH) 2008-2012, Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012- |
- Ціна: 850 ₴




